Szczegóły Kongresu "Prawo pracy bez tajemnic"

11 grudnia spotkaj się z Moniką Smulewicz oraz jej Gośćmi

Moją misją zawodową jest integracja środowiska zawodowego oraz dzielenie się wiedzą specjalistyczną z obszaru kadrowo-płacowego w celu podniesienia jakości usług świadczonych przez HR na rzecz pracowników oraz integracja środowiska zawodowego, pogodzenie interesów twardego i miękkiego HR-u a to wszystko nie zapominając o sobie, swoim zdrowiu, rozwoju i potrzebach.

Zastanawiasz się dlaczego to robię? Kiedy zaczynałam moją przygodę z kadrami i płacami pracowałam w małej miejscowości na Mazurach, a internet był trudno dostępny. Pokonywałam codzienne wyzwania bez dostępu źródeł informacji. Było mi trudno, nie miałam kogo zapytać czy dobrze myślę i przygotowuję dokumenty.

Moim życzeniem jest, aby każda osoba w Polsce z najmniejszej miejscowości miała możliwość skorzystania z wiedzy specjalistycznej, wsparcia eksperckiego i cudownej aury, która towarzyszy zainicjowanej przeze mnie integracji środowiska kadrowo-płacowego.

Najwyższej klasy eksperci, a zarazem praktycy prawa pracy, gwarantują Uczestnikom Kongresu (specjalistom, menedżerom, dyrektorom działów HR) najwyższy poziom merytoryczny. Zakres omawianych zagadnień ma wyposażyć nas w wiedzę i syntetyczne rozwiązania, a także przygotować na problemy, z którymi w najbliższym czasie przyjdzie nam się zmierzyć w zawodowych wyzwaniach.

Do zobaczenia
w Warszawie!
Monika Smulewicz

 

Program Kongresu

"Prawo pracy bez tajemnic"
09:00-09:30Rejestracja uczestników
09:30-10:15Elastyczne systemy czasu pracy odpowiedzią na potrzeby pokolenia Z

Monika Smulewicz

10:15-11:00Przegląd najnowszego orzecznictwa związanego ze zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy

mec. Anna Telec

11:00-11:15Przerwa kawowa
11:15-12:00Panel dyskusyjny "6 miesięcy z RODO - podsumowanie i przyszłość"

mec. Lidia Szczesna, Donata Hermann-Marciniak, Cezary Karolczyk, Monika Smulewicz

12:00-12:45Pracownicze Plany Kapitałowe – co nas czeka i jak się przygotować?

mec. Antoni Kolek

12:45-13:15Przerwa lunchowa
13:15-14:00Nowe zasady przechowywania dokumentacji pracowniczej od 1 stycznia 2019 r.

mec. Justyna Tyc

14:00-14:15Ochrona dokumentacji pracowniczej – nowe technologie, nowe wymogi

Cezary Karolczyk

14:15-14:50Jak się rozstać żeby nie bolało... - dylematy pracodawcy

mec. Sebastian Koczur

14:50-15:00Przerwa kawowa
15:00-15:45Zatrudnianie cudzoziemców – wyzwania współczesnego rynku pracy

Monika Olszewska

15:45-16:00Przerwa kawowa i networking
16:00-18:00A na zakończenie Konferencji, niezwykła niespodzianka!
• PREMIERA najnowszej książki Moniki Smulewicz – Wszystko co musisz wiedzieć o urlopach i zwolnieniach od pracy
• A dla najwytrwalszych i najbardziej zdeterminowanych do sięgania po sukces kobiet! Tylko dla Was! Warsztat ze stylizacji biznesowej poprowadzi stylistka gwiazd

Iwona Jankowska

Prelegenci

Monika Smulewicz

Ekspert w dziedzinie prawa pracy z dziewiętnastoletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Ceniony szkoleniowiec i doradca z zamiłowaniem trenerskim. Pomysłodawczyni Akademii Online „O kadrach i płacach z pasją”. Założycielka największej w Polsce społeczności pasjonatów kadr i płac.

Anna Telec

Radca prawny, założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w szeroko pojętej problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Były wieloletni sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie odwoławczego Wydziału Pracy.

Justyna Tyc

Radca Prawny, Associate w DZP. Specjalizuje się w prawie pracy, w szczególności w strukturyzacji form zatrudnienia, tj. kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników na umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne. Zastępuje przedsiębiorców w postępowaniach przed Sądem Pracy, PIP i ZUS.

Antoni Kolek

Doktor nauk prawnych. Prezes Zarządu Instytutu Emerytalnego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ubezpieczeniami społecznymi. W 2016 roku był Koordynatorem Przeglądu systemu emerytalnego – Bezpieczeństwo dzięki odpowiedzialności.

Lidia Szczesna

Radca prawny, założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w szeroko pojętej problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Były wieloletni sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie odwoławczego Wydziału Pracy.

Iwona Jankowska

 

Stylistka. Pasjonatka dobrego stylu. Od 20 lat związana ze światem mody, była modelka. Ekspert z dziedziny stylizacji, analizy kolorystycznej, psychologii ubioru i koloru, szkoleniowiec, licencjonowany Life Coach i Style Coach. Wykładowca stylizacji, kreatorka sesji zdjęciowych dla czasopism i medialnych akcji charytatywnych.

Sebastian Koczur

Doktor nauk prawnych. Specjalista w zakresie prawa pracy. Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył w 2001 r. Autor licznych publikacji z zakresu problematyki prawa pracy oraz prawa gospodarczego.

Monika Olszewska

Jest trenerem z obszaru zatrudniania cudzoziemców, oddelegowanych do pracy zagranicę oraz pracy tymczasowej. Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego Wydziału Ekonomicznego oraz doktorantka ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Magalena Saganowska

Konferansjerka z pasją. Animatorka niezapomnianych wydarzeń. Prowadzone przez nią wydarzenia to uczta dla duszy i ciała. Na co dzień współpracuje z Rowińska Business Coaching rozgrzewając uczestników szkoleń do „boju” o rozwój zawodowy. Członek SilesiaToastmasters.

Miejsce

Kompleks Adgar

Al. Jerozolimskie 181 B, Warszawa
Zobacz stronę Kompleksu Adgar →
Sprawdź, jak dojechać →

Chcesz do nas dołączyć?

Warunkiem udziału w Kongresie jest zgłoszenie udziału za pośrednictwem formularza online oraz dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem konferencji.
Uczestnicy otrzymają mailowe potwierdzenie udziału w Kongresie po zaksięgowaniu wpłaty, a wraz z nim specjalny kod rabatowy, który uprawni do zakupu książki „Wszystko co musisz wiedzieć o czasie pracy” w cenie 59,90 PLN tylko dla nich i tylko z okazji Kongresu!
Rezygnację z udziału w Kongresie należy przesłać w formie pisemnej na adres biuro@monikasmulewicz.pl najpóźniej na 7 dni przed terminem wydarzenia.

Chcesz dołączyć?

Cena udziału

Zapisz się nie zwlekaj!

Cena udziału: 549 zł

W cenę wliczony jest udział w Konferencji, materiały dydaktyczne, lunch oraz przerwy kawowe.

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY KONGRESU

PARTNERZY MEDIALNI